lv.kidsadvices.com
Izstrādājumi

Izrādes, 2012. gada 15. - 30. novembris, teātris Excelsior

Izrādes, 2012. gada 15. - 30. novembris, teātris Excelsior



We are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.


Izrādes, 2012. gada 15. - 30. novembris, teātris Excelsior

Ceturtdien, 15. novembrī, plkst

Bass

autors Patriks Süskinds
Tulkojums: Radu Beligāns
pirmizrāde
sadalījums:
Kontrabasists - Radu Gheorge; Muza - Džordžta Ciokarāna
Īpašie viesi:
Soprāns Mediāna Vlads un pianiste Andreea Dobia
Radu Gheorghe izrāde
Muzikālā koordinācija:
Tiberiu Oprea, Valentīns Molomans, Dan Stefanescu
Diogenes Verlag AG Cīrihes skatuves tiesības
Izrāde jauniešiem no 14 gadu vecuma; seansa ilgums: 2 st

Piektdien, 16. novembrī, pulksten 10:00

Apburtā zeme

autore Karmena Dominte
sadalījums:
Ķieģelis - Cristian Nicolaie; Kamirs - Jons Bečets; Motīvi - Roberts Radoveneanu; Vārdi - Annemary Ziegler; Azija - Mihaela Coveseanu; Apheia - Kosmina Dobrota
Režisors: Mihai Lungeanu
Skatuves dizains un kostīmi: Luana Dragoescu
Horeogrāfija: Malina Andrei
Mūzikas ilustrācija: Patrīcija Prundeja
Bērnu skate; seansa ilgums: 80 minūtes.

Svētdien, 18. novembrī, plkst

4 dejas

autors Alberts Espinosa
Tulkojums spāņu valodā: Luminita Voina-Raut
sadalījums:
Patrīcija - Annemāra Zīglere; Aukle - Jons Bečets; Brālis - Tudors Parvu; Desiratuls - Marians Radulescu; Vanjosuls - Roberts Roberts Emanuels
Režisore: Adriana Zaharia
Komplekta dizains: Ana-Iulia Popov
Horeogrāfija: Andreea Duta
Video koncepcija: Darie Armin Alexandru
Muzikālā ilustrācija: Adriana Zaharia
Izrāde jauniešiem no 14 gadu vecuma; Izrādes ilgums: 55 min.

Pirmdien, 19. novembrī, pulksten 10:00

Neklausošais kokosrieksts

autors Jons Lučians
sadalījums:
Cocoselul - Mihaela Coveseanu; Lācis - Ciprians Kojenels; Motanelul - Cosmina Dobrota, Vulpoiul - Stelian Milu; Mamuts Labuta - Veronika Popescu; Korbuls - Marians Radulescu
Režisori: Jons Lučians un Viktors Radovici
Komplekta dizains: Stefan Parvulescu
Mūzika: Vasile Menzel
Bērnu skate; seansa ilgums: 60 min

Otrdien, 20. novembrī, pulksten 10:00

Pasaku pasaku

pēc Ioan Slavici
sadalījums:
Pēteris - Dans Klucinsči; Luca - Ciprians Kojenels; Matei - Ovidiu Usvat; Imperators - Stefans Velniciucs; Murguls - Roberts Radoveneanu; Svētā piektdiena - Paula Sorescu Lucian; Zana Zorilora - Raluca Botez; Zane - Kosmina Dobrota, Veronika Popescu, Iulia Diana Samson
Mākslinieciskais virziens un dramatizācija: Ilinca Stihi
Scenogrāfija un kostīmi: Luana Dragoescu
Mūzika: Džordžs Marks
Horeogrāfija: Andreea Duta
Gaismas mākslinieks: Gheorghe Jipa; Skaņas dizainere: Mihnea Chelariu
Bērnu skate; seansa ilgums: 80 minūtes.

Trešdien, 21. novembrī, pulksten 10:00

Pasaku pasaku

pēc Ioan Slavici
sadalījums:
Pēteris - Dans Klucinsči; Luca - Ciprians Kojenels; Matei - Ovidiu Usvat; Imperators - Stefans Velniciucs; Murguls - Roberts Radoveneanu; Svētā piektdiena - Paula Sorescu Lucian; Zana Zorilora - Raluca Botez; Zane - Kosmina Dobrota, Veronika Popescu, Iulia Diana Samson
Mākslinieciskais virziens un dramatizācija: Ilinca Stihi
Scenogrāfija un kostīmi: Luana Dragoescu
Mūzika: Džordžs Marks
Horeogrāfija: Andreea Duta
Gaismas mākslinieks: Gheorghe Jipa; Skaņas dizainere: Mihnea Chelariu
Bērnu skate; seansa ilgums: 80 minūtes.

Ceturtdien, 22. novembrī

10:00 Zana Zorilora

pēc Ioan Slavici
sadalījums:
Pēteris - Dans Klucinsči; Luca - Ciprians Kojenels; Matei - Ovidiu Usvat; Imperators - Stefans Velniciucs; Murguls - Roberts Radoveneanu; Svētā piektdiena - Paula Sorescu Lucian; Zana Zorilora - Raluca Botez; Zane - Kosmina Dobrota, Veronika Popescu, Iulia Diana Samson
Mākslinieciskais virziens un dramatizācija: Ilinca Stihi
Scenogrāfija un kostīmi: Luana Dragoescu
Mūzika: Džordžs Marks
Horeogrāfija: Andreea Duta
Gaismas mākslinieks: Gheorghe Jipa; Skaņas dizainere: Mihnea Chelariu
Bērnu skate; seansa ilgums: 80 minūtes.

19:00 kontrabass

autors Patriks Süskinds
Tulkojums: Radu Beligāns
sadalījums:
Kontrabasists - Radu Gheorge; Muza - Džordžta Ciokarāna
Īpašie viesi:
Soprāns Mediāna Vlads un pianiste Andreea Dobia
Radu Gheorghe izrāde
Muzikālā koordinācija:
Tiberiu Oprea, Valentīns Molomans, Dan Stefanescu
Diogenes Verlag AG Cīrihes skatuves tiesības
Izrāde jauniešiem no 14 gadu vecuma; seansa ilgums: 2 st

Piektdien, 23. novembrī

10:00 mazā nāriņa

pēc H.C. Andersen
sadalījums:
Mazā nāriņa - Annemary Ziegler; Princis - Cristian Nicolaie; Ragana Barbara - Paula Sorescu Lucian; Barons Špitcs - Vasile Menzels; Bruņurupucis - Silvana Ionescu / Veronika Popescu; Karalis, delfīns - Roberts Radoveneanu; Tritons, Kalaula - Stefans Velniciucs
Dramatizācija: Aleksandrs Andijs Kesslers
Režisors: Olimpia Arghir
Komplekta dizains: Stefan Parvulescu
Mūzika: Henrijs Malineanu
Horeogrāfija: Roxana Colceag
Bērnu skate; seansa ilgums: 90 minūtes.

19:00 4 dejas

autors Alberts Espinosa
Tulkojums spāņu valodā: Luminita Voina-Raut
sadalījums:
Patrīcija - Annemāra Zīglere; Aukle - Jons Bečets; Brālis - Tudors Parvu; Desiratuls - Marians Radulescu; Vanjosuls - Roberts Roberts Emanuels
Režisore: Adriana Zaharia
Komplekta dizains: Ana-Iulia Popov
Horeogrāfija: Andreea Duta
Video koncepcija: Darie Armin Alexandru
Muzikālā ilustrācija: Adriana Zaharia
Izrāde jauniešiem no 14 gadu vecuma; Izrādes ilgums: 55 min.

Svētdien, 25. novembrī, pulksten 11:00

Apburtā zeme

autore Karmena Dominte
sadalījums:
Ķieģelis - Cristian Nicolaie; Kamirs - Jons Bečets; Motīvi - Roberts Radoveneanu; Vārdi - Annemary Ziegler; Azija - Mihaela Coveseanu; Apheia - Kosmina Dobrota
Režisors: Mihai Lungeanu
Skatuves dizains un kostīmi: Luana Dragoescu
Horeogrāfija: Malina Andrei
Mūzikas ilustrācija: Patrīcija Prundeja
Bērnu skate; seansa ilgums: 80 minūtes.

Pirmdien, 26. novembrī, pulksten 10:00

Skaisti un zvērs

pēc Kārļa Perraulta
sadalījums:
Tēvs - Stefans Velniciucs; Bella - Annemary Ziegler; Zvērs - Roberts Radoveneanu; Trifele - Silvana Ionescu; Rūķis - Ilie Georgian Petrica
Adaptācija: Marius Nina
Režisori: Jons Lučians un Mariuss Ņina
Komplekta dizains: Stefan Parvulescu
Mūzika: Bogdan Caragea
Bērnu skate; seansa ilgums: 70 min.

Trešdien, 28. novembrī, pulksten 10:00

Pasaku pasaku

pēc Ioan Slavici
sadalījums:
Pēteris - Dans Klucinsči; Luca - Ciprians Kojenels; Matei - Ovidiu Usvat; Imperators - Stefans Velniciucs; Murguls - Roberts Radoveneanu; Svētā piektdiena - Paula Sorescu Lucian; Zana Zorilora - Raluca Botez; Zane - Kosmina Dobrota, Veronika Popescu, Iulia Diana Samson
Mākslinieciskais virziens un dramatizācija: Ilinca Stihi
Scenogrāfija un kostīmi: Luana Dragoescu
Mūzika: Džordžs Marks
Horeogrāfija: Andreea Duta
Gaismas mākslinieks: Gheorghe Jipa; Skaņas dizainere: Mihnea Chelariu
Bērnu skate; seansa ilgums: 80 minūtes.
Biļešu kase: otrdiena - piektdiena (09:30 - 17:30), svētdiena (no 10:00 līdz 13:00) un vakarā pirms izrādes; informācija un rezervēšana: 021 315 97 36
Biļetes cena: rīta šovi - 10.80 RON
Vakara šovi - 32 RON, samazināti 16 RON (studentiem, studentiem, pensionāriem)

Tagi Teātra bērni